Щоб упродовж тижня відпочити за кордоном з сім’єю, треба буковинцям від 12 тисяч

Щоб упродовж тижня відпочити за кордоном з сім’єю, треба буковинцям від 12 тисяч


Також на «Петрівському ярмарку» розгорнули свої ятки фірми, які пропонували туристичні послуги. Директор однієї з турфірм Ксенія Дяконенко розповіла «Погляду», що свого часу навчалася в ЧНУ ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Міжнародний туризм», тож нинішню діяльність вважає справою життя, мовляв, подобається дарувати людям позитивні емоції від гарних подорожей. На запитання, які нині є привабливі пропозиції, пані Ксенія відповіла:

– Дуже привабливі у нас є пропозиції на Болгарію на тиждень, це від 12 тисяч на двох дорослих з дитиною, ексклюзивні варіанти на харчування все включно. Окрім того, є ще гарні апартаменти в Болгарії, які коштують від 5 тисяч гривень за тиждень для родини з трьох людей (там є кухонний куток з усім приладдям для готування). Теж актуальна Туреччина, навіть вильоти з Чернівців є. Туреччина може коливатися від 12 до 20 тисяч на двох за тиждень, це з перельотом і харчуванням все включно.

– Щодо путівок, які «горять», то я, наприклад, у травні поїхала з чоловіком в Шарм-еш-Шейх (Єгипет) за 370 доларів на двох на тиждень, все включно, – додає К. Дяконенко. – Тож перевірила на собі і мені сподобався такий відпочинок. Це реально й актуально.

Автор: tar0tman
Предыдущий материал

УАФ призначила дату фіналу Кубка України з футболу

Следующий материал

Ice show in memory of Denis Ten to take place in Almaty

Коментарии (0)