Путін задумав рокіровку влади: розсекречено підступний план

Путін задумав рокіровку влади: розсекречено підступний план

Президент Росії Володимир Путін задумав провести рокіровку влади, в результаті якої він залишиться біля керма, очоливши партію в оновленій Держдумі після 2024 року.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела в парламенті. Відзначається, що в РФ назрівають серйозні зміни виборчого законодавства.

Так, стало відомо, що Кремль планує скоротити частку депутатів Держдуми, які обираються за партійними списками, з 50% до 25% (це 112 осіб). Решта 75% будуть обиратися в округах, щоб не показувати приналежність до партії влади і здаватися незалежними.


Володимир Путін

Володимир Путін

Видання зазначає, що оскільки зміни наберуть чинності на наступних парламентських виборах у 2024 році, Путін отримає повний контроль над новим законодавчим органом за три роки до кінця його президентських повноважень.

Таким чином лідер РФ забезпечить собі поле для маневру, отримавши можливість поміняти ролі, зберігши кермо влади на посаді голови правлячої партії і прем’єр-міністра з розширеними конституційними повноваженнями, які перейдуть від президента.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Автор: medu_nizza
Предыдущий материал

Лариса Копенкина собирает деньги, чтобы выехать из Испании

Следующий материал

В Турции возле курортного Бодрума вспыхнул лесной пожар: огонь угрожает жилым районам

Коментарии (0)