Нардеп Сольвар "морозиться" від публічних дебатів з мером Фастова Нетяжуком (ВІДЕО)

Нардеп Сольвар
Руслан Сольвар
Руслан Сольвар

Мер Фастова Михайло Нетяжук уже не вперше викликає двічі народного депутата України Руслана Сольвара на публічні дебати, аби обговорити проблеми округу та плани щодо їх вирішення

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", публічне запрошення на дебати було оголошене уже не вперше.

— про це у своєму повторному відеозверненні до діючого народного депутата Руслана Сольвара говорить чинний мер міста Фастів Михайло Нетяжук.

У відповідь Сольвар опублікував негативне відеозвернення, звинувативши Нетяжука у відсутності звіту щодо зробленої роботи за минулий рік на посту мера Фастова, чим аргументував свою відмову від участі у дискусії на Центральній площі міста.

Проте у мережі переконують, що Сольвар може лише говорити завчений текст перед камерами, який написаний його помічниками, та ховатися за спинами жінок, а от дивитися в очі виборцям – ніколи.

- говорить один з користувачів мережі.

Більшість містян переконані, що Сольвар не прийде на дебати та знайде масу відмовок, аби проігнорувати своїх виборців.

Михайло Нетяжук говорить, що єдина причина не йти на публічні дебати – невиконання Сольваром передвиборної програми і тих обіцянок, які він щедро роздавав перед минулими виборами.

У мережі вже почали з’являтися фотожаби з цього приводу, які відверто "торолять" Сольвара. Ось деякі з них.Автор: mrs_mcwinkie
Предыдущий материал

Кабмін спростував зростання тарифів на енергоринку

Следующий материал

Информационные технологии и биотехнология образуют опасный союз: опасен для демократия

Коментарии (0)