В Україну приїде генсек НАТО

В Україну приїде генсек НАТО

В Україну приїде генсек НАТО

Єнс Столтенберґ прилетить до Києва наприкінці жовтня. Мета поїздки — поліпшення відносин з альянсом після виборів у Раду.

Візит генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа в Україні планується на кінець жовтня. Про це повідомила директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, передає .

"На кінець жовтня готується візит генерального секретаря НАТО в Україну. Якщо ми говоримо про робочий рівень співпраці, то робота ведеться, представництво НАТО в Україні працює і співробітництво відбувається щодня в різних сферах. Ми намагаємося продовжувати просувати такі реформи, які вважаємо найбільш важливими для України", — сказала Маронкова.
Вона нагадала, що Україна прийняла новий закон про національну безпеку у 2018 році — і тоді був запропонований цілий пакет законів, які сприятимуть поліпшенню відносин з альянсом, але поки ще не всі прийняті.
"Я дозволю собі прямо сказати, що їх треба стверджувати. Там йдеться й про реформу Служби безпеки України", — сказала Маронкова.
"Ми думаємо, що треба ще створити комітет у парламенті, який займався б наглядом за діяльністю структур безпеки в Україні", — додала вона.
Нагадаймо, генсек альянсу Єнс Столтенберґ провів переговори з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі 4 червня. Тоді сторони домовилися провести додаткові навчання Україна-НАТО.
Корреспондент.net
Автор: anatoligreen
Предыдущий материал

Неймар: «Хочу покинуть «ПСЖ». Дал знать Леонардо, что меня не будет на первом сборе»

Следующий материал

Европейцы требуют поднять «штрафы» за вредные выбросы

Коментарии (0)