Керівництво ДФС звинувачують у нанесенні величезних збитків держбюджету

Керівництво ДФС звинувачують у нанесенні величезних збитків держбюджетуСлідчі Державного бюро розслідувань розслідують можливі незаконні дії посадових осіб керівництва Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними ДБР, сьогодні були проведені санкціоновані слідчі дії – зокрема, обшуки в Державній фіскальній службі України; обшуки на Харківській митниці ДФС; виїмка документів в Головному управлінні ДФС у Харківській області.

За попередньою інформацією, наведеною ДБР, чиновники не здійснювали митний контроль за товарами одного з великих міжнародних виробників тютюнової продукції. Крім того, керівництвом ДФС України, як вказано, ухвалено рішення про скасування фінансових санкцій стосовно цього товаровиробника. Через ці дії державний бюджет, можливо, недоотримав кошти в сумі близько 630 млн грн, додали у ДБР.

Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

Джерело: УНН
Автор: kler_mari
Предыдущий материал

Турецкий отельер рассказал, как на шведский стол повторно ставят продукты

Следующий материал

Американца сожрали собственные псы

Коментарии (0)