Суворий вирок учаснику АТО в Італії: стало відомо про підготовку нової справи

Суворий вирок учаснику АТО в Італії: стало відомо про підготовку нової справи

Суд Італії хоче відкрити кримінальне провадження проти народного депутата України Богдана Матківського, який був керівником нацгвардійця Віталія Марківа в 2014 році в бойових діях під горою Карачун неподалік від Слов’янська.

Про це повідомляє посол України в Італії Перелигін на своїй сторінці в Facebook.

Матківський прибув в Мілан, щоб підтримати солдата Нацгвардії Віталія Марківа, якого італійський суд засудив за звинуваченням в причетності до вбивства італійського фотокореспондента Андреа Рокелле і присудив 24 роки тюремного ув’язнення.

"Пан Богдан вчора (12 липня, — ред.) з метою підтримки Віталія був присутній на суді, жодним чином не продемонстрував хвилювання або будь-яке занепокоєння за таке безглузде рішення і сьогодні вже повернувся в рідну Україну. Єдине що, нам довелося перебрати багато варіантів де "переходити кордон", але в кінці кінців в супроводі консулів на світанку наш захисник, а нині народний депутат, пройшов всі формальності в аеропорту Бергамо і вилетів до Києва", — написав Перелигін.Також про це написав і Олесь Городецький, голова Християнського товариства українців Італії.

"Суд вирішив також направити запит на відкриття кримінального провадження проти народного депутата України Богдана Матківського", — констатував він.Тим часом користувачі мережі висловили своє здивування від даної ситуації.Автор: mangiana_irina
Предыдущий материал

Павел Розенко и Сергей Тигипко: образы политиков на Одесском кинофестивале 2019

Следующий материал

Зеленський поки не призначатиме головою Одеської ОДА Андрейчикова

Коментарии (0)