Анатолій Могильов розкрив невідомі деталі захоплення Криму: «Заходили люди з військовою виправкою»

Анатолій Могильов розкрив невідомі деталі захоплення Криму: «Заходили люди з військовою виправкою»

Колишній голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов розкрив невідомі деталі захоплення півострова «зеленими чоловічками»

«Пізно вночі мені зателефонували додому і сказали, що у нас захоплено будівлю Ради міністрів Криму. Коли я приїхав туди – з’ясувалося, що також захоплена будівля Верховної Ради Криму. Вони були захоплені невідомими людьми без розпізнавальних знаків», – зазначив він.

Після цього, стверджує Могильов, він помітив на порозі кілька гільз.

«Я, один, пройшов до будівлі Ради міністрів Криму. Двері передні були розбиті – мені вже доповіли, що на момент інциденту було три або чотири полісмена всередині – вони охороняли будівлю. Їх люди без розпізнавальних знаків вивели на вулицю. На порозі я побачив кілька гільз від холостих патронів. Саме холостих. І розбите вікно. Коли я підійшов до вікна, з того боку до мене підійшов чоловік у балаклаві. Я запитав у них, хто вони такі. У відповідь отримав: «Я не уповноважений ні про що говорити. Запишіть свої вимоги, що ви хочете»», – уточнив він.

Могильов стверджує, що відразу відправився в будівлю правоохоронців, де з начальником УВС вони дивилися запис захоплення будівлі.

«З камер спостереження ми подивилися, як захоплювали будівлю. Видно було, що заходили люди, які мають військову виправку і екіпіровку. Це не якась там самооборона, а цілком зрозуміло – військові люди. Причому добре навчені. До того ж я крізь вікно бачив два кулеметних гнізда, які стояли вже всередині захопленого будівлі»,- підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, в окупаційний Криму донині не вирішена проблема з подачею прісної води.

Популярні новини зараз
Зірка "Городка" трагічно пішов з життя: "експеримент лікарів провалився" Зеленський зробив те, чого боявся Порошенко: доля Криму вирішена, подробиці і фото Погода сказилася, температура впаде до +5: українців чекає новий удар Кортеж Зеленського розбився в ДТП, авто всмятку: скандальні подробиці і фото
Всі новини

Реконструкція Північно-Кримського каналу, який на думку місцевої влади має вирішити проблему з прісною водою на території півострова, ніяк не допоміг ситуації. Все через те, що вода не подавалася з боку України. Тому окупаційна влада не має іншого вибору, окрім як домовлятися з Україною. Інакше Крим стане зоною гуманітарної катастрофи.


крим, зелені чоловічки

Автор: dkarpunin
Предыдущий материал

Милота дня. Месси и его семья

Следующий материал

Хіти тижня. Не все так просто: "Кремлевские олигархи пожалеют о возвращении России в ПАСЕ", – Климовський

Коментарии (0)