Хлопець із Луцька став першою людиною в Україні з синдромом Дауна, яка отримала вищу освіту

Хлопець із Луцька став першою людиною в Україні з синдромом Дауна, яка отримала вищу освітуБогдан Кравчук із міста Луцьк став першою людиною в Україні з синдромом Дауна, яка отримала вищу освіту.

Богда Кравчук отримав диплом бакалавра з історії, – інформує 1NEWS.

“Він перший в Україні хлопець з синдромом Дауна, який здобув вищу освіту! Пам’ятаю як 5 років тому ми з його мамою боролися за його право на вищу освіту”, — зазначила Леся Бондарук, співробітниця Українського інституту національної пам’яті.

Вона відзначає, що радянську норму з 70-х років про заборону на вищу освіту людям з особливими потребами можна побороти сучасними підходами до освіти.

“Усі ці 5 років Богдан сумлінно вчився і часто був набагато успішнішим за звичайних студентів. У його успіхах велика допомога мами, яка була незмінним асистентом свого любимого студента. Його приклад — це промінь надії багатьом батькам особливих дітей. Бо відтепер вони знають, що якщо вірити у своїх дітей і розвивати їхні можливості, то мрії збуваються”, — відзначила співробітниця Українського інституту національної пам’яті.

Додамо, що хлопець отримав диплом Східноєвропейського національго університету імені Лесі Українки.

Джерело:
Автор: nature_wonder
Предыдущий материал

Індія перенесла старт місії на Місяць за годину до польоту

Следующий материал

Ливерпуль отдаст полузащитника в аренду

Коментарии (0)