Гройсман заявив, що якщо "Нафтогаз" закачає газ у сховища за нинішніми цінами, то наступного опалювального сезону не потрібно буде підвищувати тарифи

Гройсман заявив, що якщо

Гройсман: У серпні-вересні ціна теж буде оптимальною

У НАК "Нафтогаз України" сьогодні є всі можливості, щоб закачати в українські сховища не менше ніж 20 млрд м³ газу за прийнятною ціною, заявив у ефірі телеканала "Україна" 14 липня прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він наголосив, що в Україні третій місяць поспіль знижується ціна на газ через загальносвітову тенденцію.

"Що важливо: щоб вони завантажили 20 млрд м³ за цією ціною, і тоді на наступний опалювальний період не потрібно буде збільшувати ціну. У серпні-вересні ціна теж буде оптимальною", – заявив Гройсман.

Кабінет Міністрів України 19 жовтня 2018 року ухвалив рішення підвищити з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення на 23%, до 8550 грн за 1000 м³. Згідно з меморандумом між Україною та Міжнародним валютним фондом у межах нової програми співпраці ціна на газ для населення мала знову підвищитися з 1 травня 2019 року на 15%.

6 квітня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою НАК у разі падіння ринкових цін на газ може відпускати паливо для населення за меншою ціною.

Кабінет Міністрів України 11 липня повідомляв, що в липні ціна на газ для населення знизиться на 650 грн за 1000 м³ і без тарифів на транспортування та постачання становитиме 4905 грн за 1000 м³. У липні НАК "Нафтогаз України" знизила ціну на газ для населення на 10,4%.

Автор: imp_navigator
Предыдущий материал

В Одесской области в ДТП погиб 21-летний парень

Следующий материал

Тренд: голубая рубашка

Коментарии (0)