Розкрито великий обман з платіжками, розводять по-крупному: «Уважно придивіться до…»

Розкрито великий обман з платіжками, розводять по-крупному: «Уважно придивіться до…»

Українці скаржаться на збільшення сумнівної заборгованості в платіжках і бояться відключення газу

Облгази виставляти споживачам завищені рахунки, незважаючи на те, що НКРЕКУ їх уже неодноразово штрафувала за це.

У Головному територіальному управлінні юстиції Києва пояснили, як не платити зайвого.

Основними причинами незаконного завищення платежів за газ назвали наступне:

Облгази включають в тариф по газопостачанню доплати, які нараховуються постачальниками (газсбитамі).

Платіжки можуть роздуватися, так як облгази розраховують обсяг використаного газу із застосуванням завищених норм його споживання.

Крім маніпуляцій з тарифною сіткою, газсбити можуть незаконно дописувати такі види доплат:

Доплата в зв’язку зі збільшенням норми споживання на людину (виникає заборгованість за минулий час, яку вимагають погасити).


коммуналка, газ, платежка, счет

Внесення в тариф витрат постачальника через розширення газу при високих температурах і скорочення його обсягу при низьких.

Збільшення тарифу за рахунок включення в нього витрат постачальника на модернізацію газотранспортних систем і устаткування.

Юристи рекомендують ретельно перевіряти квитанції і переконуватися у відсутності незаконних нарахувань. Якщо ж такі є, у громадян з’являється право вимагати перерахунку розміру заборгованості.

Популярні новини зараз
На вулиці стягують додаткові сили поліції, отримано наказ: що потрібно знати українцям "Жертви заговорили": вбивство охоронцями в нічному клубі Одеси отримало несподіване продовження, відео Кароль в одному топі засвітила реальний розмір грудей: "Ох, які с**ки!" Трагічно загинув відомий друг Путіна, "був справжнім наставником": подробиці катастрофи
Всі новини

Що робити, якщо в платіжках з’явилися незаконні донарахування (ці пункти стосуються всієї комуналки):

Написати скаргу на компанію, яка взяла на себе зобов’язання надавати послуги. Її можна подати в районну адміністрацію, яка уповноважена впливати на ситуацію. Консультацію про те, як грамотно скласти документ, можна отримати в центрах правової допомоги, які знаходяться в кожному обласному центрі.

Об’єднатися з сусідами і скласти колективне звернення. Якщо у вас з’являються такі проблеми, як, наприклад, холодна вода в крані замість гарячої, за яку вас змушують платити, імовірно, у сусідів та ж проблема. В цьому випадку потрібно скласти колективний громадянський акт, який слід оформити у двох примірниках і віднести в ЖЕК і в райадміністрацію. Щоб прискорити процес, рекомендується складати кілька таких заяв.

Звернутися безпосередньо в Антимонопольний комітет (АМКУ) зі скаргою на яке надає послуги підприємство. Деякі з них приватні. А такі, як «Київводоканал», «Київенерго», «Укртрансгаз» ще й монополісти, відзначають в управлінні юстиції. Відповідно, їх роботу контролює АМКУ.


субсидия, платежка, коммуналка, деньги

Оскаржити неправильно нараховану плату в суді. Позов допоможуть оформити юристи тих же центрів правової допомоги. Також законодавство передбачає, що люди, які відносяться до пільгових категорій, можуть отримати безкоштовне правовий супровід в суді, зокрема, адвоката. Маються на увазі інваліди, пенсіонери, учасники АТО, члени їх сімей та переселенці.

Автор: mikle1
Предыдущий материал

Деградация в ОРДЛО набрала необратимые обороты, — луганский блогер

Следующий материал

Нацгвардійця Віталія Марківа в Італії засудили до 24 років позбавлення волі

Коментарии (0)