"Машиніст" Сольвар проігнорував дебати у Фастові (ФОТО)

Локомотив Сольвара на Центральній площі Фастова
Локомотив Сольвара на Центральній площі Фастова

Учора, 14 липня, у Фастові на центральній площі міста мали відбутись дебати між кандидатами в народні депутати – міським головою Михайлом Нетяжуком та діючим нардепом Русланом Сольваром, який на зустріч із виборцями найбільшого міста округу не з’явився

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", Сольвар за час передвиборної капанії не пропустив святкування жодного дня села, навіть там, де ніколи не був за роки двох каденцій.

Громадяни не розуміють, чому у день дебатів перед мешканцями майже 50-тисячного міста Сольвар поїхав у село Великополовецьке Сквирського району, де мешкає трохи більше 2 тисяч людей.

Люди переконані, що звітувати перед виборцями немає чим, а розповідати про пересувну медичну лабораторію, де люди нібито зможуть здавати аналізи, безкоштовно робити УЗД та "лікувати усі жіночі хвороби" Руслан Сольвар завжди радий. Цим він і займається на святкуванні кожного Дня села та постійно нагадує виборцям, аби вони не забули за нього проголосувати.

Щодо пересувної лабораторії, фото якої розміщено на усіх білбордах 91 округу, то цей "чудо-автомобіль" показово стоїть на центральній площі Фастова вдень і вночі. Коли люди питали у водія, чи можна здати аналізи, то отримували негативну відповідь, бо для цієї процедури потрібно отримати спеціальний дозвіл.

— говорить Ганна, 56-річна фастівчанка.Варто додати, що штаб Сольвара порівняв свого вождя з водієм локомотиву, конструкцію якого встановили на центральній площі міста. Вони вирішили креативно нагадати, які добрі справи зробив депутат за останні 5 років для округу. Проте вони "забули" вказати, що все було реалізовано за рахунок державної субвенції, тобто за кошти самих виборців. Але таким чином штабісти ще раз нагадали, що Сольвар основну частину своїх статків незаконно заробляє на залізничних перевезеннях.Єдиний присутній на дебатах кандидат у депутати Михайло Нетяжук звернувся до мешканців фастівщини та подякував за 5 років плідної співпраці.

— говорить Нетяжук.

І хоча дебати не відбулись, все ж фастівчани прийшли підтримати Михайла Нетяжука та насолодитись творчістю гурту "Скрябін". Такий подарунок містянам зробив Олег Спіженко, кандидат, який зійшов з виборчих перегонів на підтримку Михайла Нетяжука.

Автор: muph
Предыдущий материал

ЕС возобновляет финансовую помощь Молдове

Следующий материал

Отдых подорожает: за ночевку на Федовой косе в Кирилловке придётся выложить кругленькую сумму

Коментарии (0)