Суд скасував арешт нерухомості Коломойського

Суд скасував арешт нерухомості Коломойського

Суд скасував арешт нерухомості Коломойського

За рішенням Печерського суду, арешт знято з 415 з-понад 700 об’єктів нерухомості Приватофісу.

Печерський райсуд Києва зняв арешт з 415 земельних ділянок і об’єктів нерухомості компанії Приватофіс, заарештованих у 2017 році після націоналізації ПриватБанку. Про це йдеться в рішенні суду в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зокрема, суддя Сергій Вовк ухвалив рішення, що арешт на майно ТОВ Приватофіс "було накладено без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, з розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням, тобто з порушенням п.4 ч.2 ст.173 КПК України".
Суддя посилається на рішення Європейського суду з прав людини, згідно з якими "втручання державного органу в право на мирне володіння майном має забезпечити" справедливий баланс "між загальним інтересом суспільства і вимогами захисту основоположних прав конкретної особи".
Зазначимо, у липні 2017 року було накладено арешти на ліквідне майно ПриватБанку і пов’язаних з ним структур — понад 700 об’єктів нерухомості Приватофіс.
Згідно з матеріалами справи, банк надав кредит Приватофісу. У заставу були передані частки в статутному капіталі компанії-позичальника.
Раніше повідомлялося, що Верховний Суд прийняв рішення на користь ПриватБанку в суперечці з колишнім співвласником Ігорем Коломойським.
Корреспондент.net
Автор: svmensh
Предыдущий материал

У Вінницькій області викрили схему "відкатів" на розмитненні євробляхів (Фото)

Следующий материал

В УПЦ на пресс-конференции 17 июля презентуют программу торжеств ко Дню Крещения Руси

Коментарии (0)