Джолі раптово звернулася до Піта з неочікуваним проханням

Джолі раптово звернулася до Піта з неочікуваним проханням

Знаменита актриса Анджеліна Джолі вперше за дуже довгий час вирішила не тільки сама зв’язатися зі своїм колишнім чоловіком Бредом Піттом, але і звернулася до нього з проханням.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на The Sun

Відносини колишнього подружжя після розлучення складно назвати добрими. Незважаючи на наявність шістьох спільних дітей, актори ніяк не можуть прийти до компромису і часто влаштовують розбірки. Так наприклад, Джолі висуває різні вимоги до Пітта і загрожує йому забороною на спілкування з дітьми. Однак, здається, зараз голлівудська актриса нарешті вирішила пом’якшити своє ставлення до колишнього чоловіка.

Зірка звернулася до Бреду Пітту з проханням забрати їх шістьох дітей до кінця літа, так як в цей період у актриси заплановані зйомки.

“Анджеліна збирається провести більшу частину літа на зйомках “Ті, хто бажає мені смерті”, саме тому вона зв’язалася з Бредом і запропонувала йому в цей період подбати про їх спільних дітей. Це величезний крок в їх відносинах, адже раніше Джолі обмежувала Пітта в спілкуванні з дітьми. Бред на сьомому небі від щастя і навіть запросив батьків у свій особняк в Лос-Анджелесі, щоб вони теж провели час з онуками.”, – пише видання.

Також, хоча розлучення оформлене, Джолі і Пітт повинні ще розділити майно та офіційно домовитися про опіку над шістьома неповнолітніми кровними і прийомними дітьми — Меддоксом, Паксом, Захарою, Шайло, Ноксом і Вів’єн.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: lolopynder
Предыдущий материал

Süddeutsche Zeitung: Как родственники жертв MH17 судятся с Россией

Следующий материал

В Україні змінять норми будівництва лікарень

Коментарии (0)