Туреччина не виконуватиме вимоги ЄС щодо буріння

Туреччина не виконуватиме вимоги ЄС щодо буріння

Туреччина не виконуватиме вимоги ЄС щодо буріння

Своїм рішенням ЄС ігнорує права кіпріотів-турків, заявляє Анкара. Туреччина не припинить бурові роботи біля берегів Кіпру.

Туреччина продовжить бурові роботи в економічній зоні Кіпру, незважаючи на введені Євросоюзом санкції. Про це заявили в МЗС Туреччини, повідомляє .

Як повідомлялося, напередодні Рада ЄС прийняла низку обмежувальних заходів через буріння на вуглеводні, проведене Туреччиною у виключній економічній зоні (ВЕЗ) Кіпру.
"Туреччина й надалі захищатиме свої права і права кіпріотів-турків та активізує свою діяльність у цьому напрямку", — йдеться в заяві міністерства.
Там заявляють, що рішення ЄС показує, наскільки упереджено Брюссель ставиться до кіпрського питання, оскільки кіпріоти-турки, які мають рівні права на природні ресурси в цьому районі, не згадуються та ігноруються.
У заяві "говориться, що рішення ЄС є останнім прикладом того, як греки і греки-кіпріоти зловживають членством у ЄС відповідно до своїх максималістських позицій і як інші країни ЄС стають інструментом для реалізації цього".
Нагадаймо, у ВЕЗ Кіпру знаходяться дві турецькі бурові установки.
Греція і Кіпр вважають провокацією проведення турецьким буровим судном геологорозвідки у ВЕЗ Кіпру, де знайдено родовища газу.
Туреччина як оскаржувач кордонів виняткової економічної зони Кіпру вважає, що має право на природні багатства в регіоні.
Вартість виявлених покладів природного газу біля узбережжя Кіпру оцінюється в 30-40 мільярдів доларів.
Корреспондент.net
Автор: surf_city
Предыдущий материал

Секреты самой секретной российской подводной лодки «Лошарик»

Следующий материал

Эта дeвица ш0кировала Интеpнет своими ф0pмами. И нет, это не ф0тошоп

Коментарии (0)