В Ізраїлі українку засудили до 17 років за вбивство дитини – ЗМІ

В Ізраїлі українку засудили до 17 років за вбивство дитини – ЗМІ

В Ізраїлі українку засудили до 17 років за вбивство дитини — ЗМІ

Вона повністю визнала свою провину, тому отримала менший термін, ніж того вимагала прокуратура.

Українку Інну Скибенко визнали винною у вбивстві 14-місячної дівчинки в дитячому садку Ізраїлю і засудили до тривалого тюремного ув’язнення, повідомляє видання .
23-річна жінка працювала помічницею вихователя в дитячому садку "Маша і ведмідь" міста Петах-Тіква. Близько року тому Інна вирішила "заспокоїти" маленьку Ясмін Вінта, яка ніяк не хотіла засинати під час тихої години. Вихователька накрила дитину ковдрою, сіла зверху і почала грати на смартфоні.
Через десять хвилин вона скинула ковдру, побачивши, що дівчинка не реагує, знову накрила її ковдрою з головою і занурилася у свій телефон. Лише через 1 годину і 50 хвилин вже інша няня зрозуміла, що дівчинка мертва. На маленькій Ясмін не було слідів насильства, але пізніше експертиза з’ясувала, що дівчинка померла від удушення.
Потім стало відомо, що українка і ще одна працівниця дитсадка систематично знущалися над дітьми, застосовуючи до них фізичну силу. Усі ці випадки, як і вбивство Ясмін Вінта, були зафіксовані на камери відеоспостереження, встановлені в садку.
На відеозаписі можна побачити, як вихователька із силою укладає дівчинку на матрац, накриває її з головою ковдрою, а потім сама лягає поверх дитини. Поки дівчинка билася в конвульсіях, працівниця дитсадка щось розглядала у своєму телефоні.
У цій справі були допитані ще кілька працівників цього дитячого садка. Після допиту вони були звільнені на обмежувальних умовах.
Інну Скибенко звинуватили в ненавмисному вбивстві і присудили до 17 років в’язниці. Вона повністю визнала свою провину, тому отримала менший термін, ніж того вимагала прокуратура. Батьки вбитої дитини з цим не згодні — вони вважають такий термін занадто м’яким.
Раніше в Сумській області був затриманий зловмисник, який завдав ножового поранення обличчя чотирирічній дівчинці.
У Франції заборонили фізичні покарання дітей
Корреспондент.net
Автор: palasiun
Предыдущий материал

Вот вам и Зеленский

Следующий материал

Суд обязал НБУ отменить ликвидацию и вернуть лицензию банку "Юнисон"

Коментарии (0)