Саакашвілі розповів про свої політичні амбіції: “Давайте зробимо …”

Саакашвілі розповів про свої політичні амбіції: “Давайте зробимо …”

Колишній градоначальник Одеси розповів про свої плани після проходу в Раду

В своєму інтерв’ю телеканалу “112 Україна“, він висловив надію щось змінити в Україні, але для того, щоб все вийшло йому потрібно стати депутатом у Верховній Раді.

Таку заяву зробив Саакашвілі відповідаючи на запитання телеведучого програми “Пульс”.“Плани у мене такі: я б хотів щось виправити. Якщо для цього потрібно бути главою, або хтось мені довірить, щоб у них була чиста вода, а не чорна вода з хробаками, я готовий для них це зробити. Якщо хтось хоче, щоб ми врятували Одесу, і вона стала світовим скарбом – давайте це разом зробимо. Якщо хочемо, щоб Київ не виглядав як місто третього світу – давайте разом з киянами це робити “, – сказав політик.Раніше, він заявив що Андрій Богдан – це людина, яка вміє створювати службовий комфорт.

Популярні новини зараз
Мокра зірка «Дизель шоу» приголомшила напівголим фото: «Цілий рік мені снилося…» Знаменитий актор помер на знімальному майданчику: "ніхто не допоміг, всі просто спостерігали" Добкіна і Кернеса спотворили до невпізнання: "в усьому винне...", моторошні фото Колишня Кличка після звірячого побиття прийняла шокуюче рішення: «Стало ще гірше»
Всі новини

За його словами, саме такі враження залишилися у політика після особистої розмови з главою Адміністрації президента. Крім цього, Богдан вміє доходити від точки «А» до точки «Б», вважає Саакашвілі, що дуже важливо для такої молодої команди, як команда Володимира Зеленського.

«Їм знадобиться людина, яка вміє доводити справу до кінця. Мені здався Богдан дуже непоганим, він вміє хоч чимось керувати. Адже прийшла величезна кількість людей, з яких ніхто нічим не керував. Я розумію, чому так сталося – бо ті, хто керували, схибили. І хтось же повинен в команді Зеленського хоч щось розуміти», – каже Саакашвілі.

29 червня комісія прийняла рішення про реєстрацію кандидатів від партії “Рух нових сил” Михайла Саакашвілі на позачергових парламентських виборах.

Автор: miki_mike
Предыдущий материал

Как выглядят 9 самых крутых музеев мира

Следующий материал

Стало известно, чем пахнет тело при той или иной болезни

Коментарии (0)