“Голос України” несподівано прорізався на Донбасі, місцеві радіють: подробиці

“Голос України” несподівано прорізався на Донбасі, місцеві радіють: подробиці

Жителі окупованого Донецька раптово почули “голос України”

Про це жителі тимчасово непідконтрольного Україні міста повідомили в соціальних мережах.

Зокрема, блогер під псевдонімом IgorGirkin, активно виступає проти окупаційної російської влади, написав, що в Донецьку почали “ловити” українські радіостанції.


донецьк західний

” Шотам, гетто? Укропb захопили радіохвилі? “Що за прикол з радіо хвилями?? “Зранку чую укропFM. Хто в курсі? вчора такого не було…”Донецьк”, – написав він у своєму особистому мікроблозі Twitter.

Інші жителі окупованого Донецька відреагували на публікацію і зазначили, що російські терористи заздалегідь попереджали про профілактику, тому жителі непідконтрольного Києву міста можуть насолоджуватися українськими радіостанціями.

“Звичайна практика, якийсь понеділок місяця глушилки відключають на профілактику”, “Профілактика обладнання, попереджали минулого тижня, до 14:00”, – пишуть вони у коментарях під публікацією блогера.

СБУ на брифінгах постійно викриває російських найманців-вагнерівців, а в зарубіжних і місцевих ЗМІ публікуються матеріали розслідувань і злочинів російських приватних військових компаній. З метою надання дієвої допомоги спецслужбам у виявленні російських бойовиків і найманців-терористів, Центром «Миротворець» була розроблена й успішно реалізована одна з операцій.

Також повідомлялося, що ЗСУ отримали новітнє зброю.

Автор: zloy_odessit

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Парубий уверен, что ВР и Кабмин продолжат работу вне зависимости от результатов выборов

Следующий материал

"Гнилой бастион" Валерия Мирошникова

Коментарии (0)