Секретар Бориспільської міськради Годунок заявив, що 19 липня подасть позов до Зеленського з вимогою вибачень і 1 грн компенсації моральної шкоди

Секретар Бориспільської міськради Годунок заявив, що 19 липня подасть позов до Зеленського з вимогою вибачень і 1 грн компенсації моральної шкоди

Зеленський назвав Годунка (на фото) розбійником

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок заявив УНН, що звернеться до суду з позовом до президента України Володимира Зеленського 19 липня.

"Планую подавати, 100%. Збираюся в п’ятницю в Печерський чи Оболонський... [районний суд Києва], залежно від того, де працює людина або де проживає", – сказав Годунок.

За його словами, зараз відбувається підготовка позовної заяви про образу честі й гідності. Годунок вимагатиме від Зеленського 1 грн компенсації моральної шкоди, публічних вибачень, а також сприяння "в будівництві об’їзної дороги, дитячого садка, школи та лікарні".

Зеленський під час наради в Борисполі Київської області 10 липня назвав Годунка розбійником і вигнав із залу. Секретар міськради розпочав суперечку із Зеленським і згадав його слова під час інавгурації про те, що "всі ми – президенти". "Ти точно не президент, бо у президента немає криміналу... Іди гуляй, господи", – сказав Зеленський.

Годунок заявив, що подасть у суд на Зеленського, якщо той публічно не попросить вибачення за свої висловлювання.

Автор: melannette
Предыдущий материал

Пропавшего мужчину нашли мертвым возле морга в Днепре

Следующий материал

Масове отруєння на Рівненщині. Госпіталізовано 58 осіб

Коментарии (0)