Голова окружкому №94 заявила, що Нацполіція паралізувала роботу комісії

Голова окружкому №94 заявила, що Нацполіція паралізувала роботу комісії

Роботу комісії повністю паралізовано, заявила її керівниця

Голова окружної виборчої комісії (ОВК) №94 Світлана Циганій заявила, що Національна поліція України паралізувала роботу окружкому в Обухові, повідомляють "Українські новини". На брифінгу Циганій розповіла, що деякі учасники виборів використовують правоохоронну систему зі своєю метою.

"Близько 13.00 10 представників Національної поліції увійшли до приміщення окружної виборчої комісії №94, що прямо заборонено законом, під приводом вручення членам комісії повісток. У них сказано, що до органів досудового слідства їм треба прийти 19-го і 20 липня. Члени окружної виборчої комісії №94 стали фігурантами надуманих кримінальних справ, порушених за заявами невідомих осіб. Їх намагаються залякати, а роботу комісії – зірвати", – сказала голова комісії.

19 липня ОВК має прийняти від Центрвиборчкому бюлетені й роздати їх дільничним виборчим комісіям, тому виклик на допит саме в цей період вона вважає спробою зірвати виборчий процес в окрузі.

"Робота комісії повністю паралізована, люди налякані та не розуміють, що відбувається. Ми розцінюємо це як неприхований тиск на членів комісії та спробу зірвати підготовку до дня голосування 21 липня, – розповіла голова окружкому. – Схоже, що правоохоронці виконують політичне замовлення, порушуючи при цьому закон. Я хочу звернутися до пана [міністра внутрішніх справ Арсена] Авакова: невже це та поліція, яку ми всі заслуговуємо після стількох років реформ?"

Циганій додала, що комісія звернулася до міжнародних спостерігачів, зокрема до ОБСЄ, щоб вони дали оцінку цим подіям.

94-й одномандатний виборчий округ із центром в Обухові охоплює також місто Васильків, Обухівський та Васильківський райони.

В окрузі, за інформацією на офіційному сайті ЦВК, балотується 41 кандидат у народні депутати, зокрема три чинні нардепи: Ігор Мосійчук, Ігор Кононенко (і три його однофамільці) та Віктор Романюк. У цьому ж окрузі обирається журналіст каналу "1+1" Олександр Дубінський і два його однофамільці.

Автор: pediatr
Предыдущий материал

«Как из больницы сбежала»: Оксана Федорова вышла в свет в костюме пижамной расцветки

Следующий материал

Титулований український спортсмен погрожує змінити громадянство

Коментарии (0)