Спочатку людям по 2 га роздайте, а потім говоріть про ринок землі, – Ляшко Зеленському

Спочатку людям по 2 га роздайте, а потім говоріть про ринок землі, – Ляшко Зеленському

Команда Зеленського грає на емоціях людей та свідомо вводить їх в оману популістськими заявами замість того, щоб реально відновити економіку.

Про це заявив Олег Ляшко в ефірі ток-шоу «», передає Радикальної партії.

Серед таких популістських заяв – продаж землі іноземцям та скасування мораторію на вивіз лісу-кругляку, які, за словами політика, ведуть до бідності і ще більшої міграції людей за кордон.

«Україна за останні 7 років втричі збільшила вивіз зернових. Хіба стали українці багатші? Ні! Бо замість того, щоб вивозити сировину, треба створювати робочі місця в Україні. Чи бачимо ми від Зеленського та його команди план подолання бідності та відновлення економіки? Де ініціативи, які дадуть можливість повернути мільйони українських заробітчан з-за кордону та піднімуть людям пенсію і зарплати? Цих ініціатив немає. Натомість ми бачимо лише чистий популізм, щоб сподобатися людям», – сказав Ляшко.

Лідер РПЛ наголосив, не може бути ніяких розмов про ринок землі, поки мільйони українців не отримали свої 2 гектари, які передбачені кожному громадянину за Земельним Кодексом.

«Коли нам влада розказує про продаж землі, а як бути з мільйонами українців, які не мають паїв, які їм належать за законом? Тому ми пропонуємо провести повну інвентаризацію українських земель. Мільйони необлікованих гектарів сьогодні обробляються «в темну» транснаціональними корпораціями, доходи від чого вони кладуть собі в кишені. Ці землі треба роздати жителям міст, щоб кожен мав свої законні 2 гектари, здавав їх в оренду чи продав до Державного земельного банку за нормальною ціною. Теж саме стосується і селян, які не отримали свої паї. Зокрема, колишні працівники радгоспів, соціальні працівники, поштарі та інші. Тому спочатку народу землю роздайте, а потім говоріть про ринок землі», – звернувся Ляшко до влади.

Автор: ibigdan
Предыдущий материал

Следующий отопительный сезон в Броварах под угрозой из-за долга за газ в размере 120,7 млн гривен

Следующий материал

У Рівному прихильники Шарія напали на ветерана

Коментарии (0)