Печерський райсуд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт двох підозрюваних у справі АІС Святаша

Печерський райсуд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт двох підозрюваних у справі АІС Святаша

За інформацією журналістів, Поляков також отримував повістки від прокуратури для вручення повідомлення про підозру

Печерський районний суд міста Києва відправив фігурантів кримінального провадження за фактами заволодіння кредитними коштами АТ "Укрсиббанк" Олександра Пугача й Олександра Яременка під цілодобовий домашній арешт, повідомив 16 липня портал "112 Україна".

У 2007 році кредити було надано кільком підприємствам групи компаній АІС, яку контролюють колишній нардеп Дмитро Святаш та його бізнесовий партнер Василь Поляков, нагадує телеканал.

"За клопотанням слідчого, за згодою прокурора двом фігурантам провадження було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Підставою для обрання запобіжного заходу була неявка підозрюваних до слідчого і прокурора без поважних причин", – цитує "112 Україна" прокуратуру міста Києва.

За інформацією журналістів, Поляков також отримував повістки від прокуратури для вручення повідомлення про підозру у кримінальній справі за фактом заволодіння за допомогою шахрайства більш ніж 2 млрд грн "Укрсиббанку", на запит телеканала "112 Україна" прокуратура цю інформацію підтвердила.

У межах розслідування нерухоме майно та корпоративні права низки підприємств групи компаній АІС було заарештовано й передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, зазначають автори матеріалу.

Автор: stogova
Предыдущий материал

"Газпром" на 25% збільшив транзит газу до Євросоюзу через українську ГТС

Следующий материал

Фонд гарантирования обнародовал новый список должников банков-банкротов

Коментарии (0)