Подароване Україні устаткування простоює на складах – Міноборони Канади

Подароване Україні устаткування простоює на складах – Міноборони Канади

Подароване Україні устаткування простоює на складах — Міноборони Канади

Міністр оборони Канади бачив під час візиту в Україну подароване обладнання, яке "припадає пилом в океанських контейнерах".

Міністр оборони Канади Хардж Саджан заявляє, що на українських складах простоює отримане від міжнародних союзників військове обладнання. Про це він сказав в інтерв’ю Radio Canada International.

"Я їздив в Україну і бачив подароване іншими державами обладнання, яке припадає пилом в океанських контейнерах", — сказав Саджан.

Він вважає, що замість нагальних потреб в обладнанні, Україні варто зосередитися на розвитку власних оборонних інститутів.

"Якщо зібрати потроху тут і там, то так не спрацює. Що Канада намагається домогтися своєю присутністю в Україні, так це допомогти їм розробити належний план", — зазначив міністр.

Він закликав новий уряд України якомога швидше визначитися з оборонними потребами і власним баченням канадській військовій місії.

"Після цього ми можемо спробувати розвинути ці розмови. Ми вже зробили все, щоб мати впевненість, що зможемо підтримати їх план", — заявив Саджан.

Він нагадав, що Канада в минулому році офіційно дозволила експорт зброї в Україні.

Як повідомлялося, в липні Канада збільшила кількість поліцейських інструкторів в Україні.

Автор: povalixa
Предыдущий материал

Поиски пропавшего на Иссык-Куле казахстанца привели к неожиданному финалу

Следующий материал

Грехи и победы Урсулы. Соратница Меркель будет во главе Европы

Коментарии (0)