Демонополізація, усунення впливу багатих людей на ЗМІ, зміна судової системи. Вакарчук розповів, над якими законопроєктами "Голос" працюватиме в Раді

Демонополізація, усунення впливу багатих людей на ЗМІ, зміна судової системи. Вакарчук розповів, над якими законопроєктами

Вакарчук про вибори: Видно, що люди голосували за зміни, і ми щасливі бути частиною цих змін

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук після оголошення попередніх результатів "Національного екзитполу 2019", проведеного на дострокових парламентських виборах, подякував усім за підтримку його політсили. Його брифінг транслювали на сторінці партії у Facebook.

"Видно, що люди голосували за зміни, і ми щасливі бути частиною цих змін. Важливо, щоб ми рухалися вперед і стара політика, незалежно від того, хто її представляє, відійшла в минуле. Партія "Голос" іде у парламент і далі змінюватиме правила політики, і ми обов’язково це зробимо", – сказав Вакарчук.

Він заявив, що його партія у разі проходження в парламент почне працювати над законопроєктами про демонополізацію, "про усунення впливу, особливо багатих людей на ЗМІ", про зміну судової системи.

"Депутати повинні спуститися з небес на землю і почати жити, як звичайні люди: ходити на роботу, не прогулювати, сумлінно виконувати свої обов’язки і знати, що індульгенцій у виді недоторканності не буде", – сказав він.

21 липня українці голосували на позачергових виборах у Верховну Раду. Дільниці закрилися о 20.00.

Згідно з попередніми даними "Національного екзитполу 2019", проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, партія "Голос" набирає 6,3% голосів і проходить у парламент. Остаточні результати екзитполу оголосять о 22.00.

Вибори проходять за чинним виборчим законодавством, що передбачає змішану систему (половину депутатів обирають за пропорційною системою, другу половину – за мажоритарною), закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр.

Українці оберуть 225 депутатів за списками і 199 – у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там виборів не проводять).

ЦВК зареєструвала списки 22 партій (всього 2746 кандидатів) і 3085 кандидатів у мажоритарних округах.

Автор: dmitriysh

Похожие матриалы по тегу

У новій Верховній Раді буде коаліція «Голосу» та «Слуги народу»?
Із кандидатів-двійників на виборах до Ради можна було б зібрати окремий партійний список – "Опора"
Хамон, вино і скромна перемога. Драматичний день виборів у штабі Вакарчука
Партія "Голос" обрала Вакарчука новим головою політсили
Вакарчук: Після оголошення результатів виборів "Голос" готовий вести переговори з політсилами, які поділяють наші принципи. Поки говорити передчасно
Депутат сільради на Львівщині розсилав смс для дискредитації партії «Голос»
Притула: У своїх фантазіях я уявляв себе батьком нації. Так задовбала російська пропаганда, що я вирішив – має, нарешті, бути "хунта"
Новий виборчий закон має бути уведений в дію вже з 2020 року
У Раду проходить п’ять партій, "Слуга народу" лідирує – опитування
Кого Вакарчук веде у парламент по мажоритарці?
Предыдущий материал

Рябков осудил действия США против властей Венесуэлы 

Следующий материал

В "Оппозиционной платформе" уверены, что Украина встанет на мирный путь

Коментарии (0)