США анонсували нові санкції проти Росії у зв’язку з підтримкою РФ режиму Мадуро

США анонсували нові санкції проти Росії у зв’язку з підтримкою РФ режиму Мадуро

Абрамс: Тиск на РФ триватиме

Сполучені Штати розглядають можливість запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з підтримкою РФ режиму президента Венесуели Ніколаса Мадуро, заявив 24 липня на пресконференції спеціальний представник Держдепартаменту США з питань Венесуели Елліот Абрамс, повідомляє AFP.

За словами Абрамса, тиск на РФ триватиме, і незабаром буде "більше санкцій". Він додав, що США поки вирішують питання, які саме застосовувати обмежувальні заходи – персональні чи галузеві.

Вашингтон також посилить тиск на Кубу через її дії у Венесуелі, спрямовані на підтримку Мадуро.

США неодноразово закликали Москву відмовитися від підтримки Мадуро, Росія у відповідь звинуватила США в бажанні вчинити переворот у Венесуелі, порушуючи міжнародне право. Адміністрація американського президента Дональда Трампа із січня посилює санкційні заходи проти Венесуели.

У цій країні триває політична криза. 10 січня 2019 року Мадуро, який очолює Венесуелу з 2013 року і набрав найбільше голосів на виборах 2018 року, склав президентську присягу. 15 січня підконтрольний опозиції парламент визнав Мадуро узурпатором.

23 січня голова парламенту, опозиціонер Хуан Гуайдо оголосив себе виконувачем обов’язків президента країни. США, більшість країн Латинської Америки та Євросоюзу визнали Гуайдо тимчасовим президентом, Росія підтримала Мадуро. У Держдепартаменті США заявили, що Мадуро має піти у відставку.

У доповіді Управління верховного комісара ООН із прав людини, опублікованій 4 липня, повідомляли, що у Венесуелі із січня 2018 року до травня 2019 року під час операцій спецпризначенців було вбито тисячі громадян нібито за "опір владі".

13 липня 2019 року державний секретар США Майк Помпео закликав міжнародну спільноту до об’єднання в боротьбі з режимом Мадуро.

Автор: f3
Предыдущий материал

Екі жылда дәрігер тағайындаған дәрілердің бәрі тегін болады

Следующий материал

США анонсировали новые санкции против России в связи с поддержкой РФ режима Мадуро

Коментарии (0)