Екіпаж російського танкера відпустили, судно залишається в Україні – посольство РФ

Екіпаж російського танкера відпустили, судно залишається в Україні – посольство РФ

Посольство РФ у Києві повідомило, що екіпаж Nika Spirit відпустили

Екіпаж затриманого в Україні російського танкера Nika Spirit вирушає на батьківщину. Про це агентству "Інтерфакс" повідомив пресаташе посольства РФ у Києві Денис Голенко.

"Вдалося підтвердити інформацію про те, що екіпаж за рішенням судновласника вирушає додому, саме судно поки залишається в Ізмаїлі", – сказав Голенко.

24 липня в порт Ізмаїл зайшов російський танкер Nika Spirit. Його затримали співробітники СБУ, Держприкордонслужби та військової прокуратури України. Українські силовики заявили, що танкер, який раніше мав назву Neyma, використовували для блокування Керченської протоки в день, коли три кораблі ВМС України здійснювали перехід з Одеси в Маріуполь.

До суду подано клопотання про арешт Nika Spirit.

У МЗС РФ заявили, що захоплення громадян Росії, якщо таке станеться, буде кваліфіковано як порушення міжнародного права.

25 листопада 2018 року РФ захопила в Чорному морі катери українських Військово-морських сил "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", які здійснювали перехід із Чорного моря в Азовське. Рух суден у районі Керченського мосту заблокували комерційні судна, що змусило українських моряків розвернутися й піти назад. У цей момент кораблі ФСБ РФ почали таранити й обстрілювати катери й буксир, членів екіпажів було затримано.

24 українські моряки залишаються під арештом у Москві.

Автор: natalya_maslova
Предыдущий материал

У трейлері російської версії серіалу “Чорнобиль” знайшли ляп

Следующий материал

В августе украинцы смогут отдохнуть 10 дней

Коментарии (0)