«У зв’язку з розшуком Левіна»: ГПУ пояснила зупинку розслідування у справі про вбивство Гандзюк

У Генеральній прокуратурі України пояснили зупинку розслідування проти Владислава Мангера і Олексія Левіна у справі про вбивство громадської активістки Катерини Гандзюк.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє ГПУ.

«У зв’язку з розшуком громадянина Л., якому оголошено про підозру в організації заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Катерини Гандзюк, що спричинили її смерть, і з приводу направлення до компетентних органів іноземних держав запитів про міжнародно-правової допомоги для виконання процесуальних дій в межах міжнародного співробітництва, які ще й безпосередньо стосуються і іншого підозрюваного громадянина М. кримінальне провадження щодо них виділено в окреме і припинено на підставі п. п. 2,3 ч. 1 ст. 280 Кримінального процесуального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

У ГПУ зазначили, щодо інших співучасників злочину розслідування триває. Виконуються слідчі (розшукові) дії, спрямовані на доказ вини осіб, які вчинили злочини.

4 листопада минулого року Гандзюк померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину прізвища Левін.

11 лютого 2019 року голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Тимошенко, коментуючи підозра Мангеру у справі про вбивство Гандзюк, заявила: «Вони пішли «по бєспрєдєлу». Це брудна боротьба Порошенко за владу».

15 лютого суд заарештував Мангера до 3 березня з правом застави в 2 млн 497 тис. грн. Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за свого підзахисного заставу.3 квітня Шевченківський райсуд Києва зобов’язав Мангера носити електронний браслет і здати закордонний паспорт.

Автор: aspiri
Предыдущий материал

Отопительный сезон: К отопительному сезону готова половина зданий, – Зубко

Следующий материал

Казармы для контрактников: Минобороны завершило строительство 38 казарм улучшенной планировки для контрактников

Коментарии (0)