Гройсман та Аваков таємно відвідували Пінчука — Схеми

Журналісти заявили, що Гройсман й Аваков відвідували Пінчука


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова МВС Арсен Аваков одночасно відвідували олігарха Віктора Пінчука ввечері у неділю, 14 червня, повідомляють Схеми: корупція в деталях.

За даними журналістів, першим на територію заміського маєтку Пінчука заїхав кортеж з двох автомобілів, яким користується Аваков. На узбіччі неподалік від будинку олігарха їх зустрів позашляховик, який, як правило, супроводжує кортеж Віктора Пінчука.

У супроводі цього авто машини і заїхали на закриту територію.

Через дві години після цього до воріт маєтку Пінчука під’їхав Mersedes, яким, за даними джерел Схем у правоохоронних органах, користується прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

О 23:00 автомобіль охорони Авакова покинув територію заміського маєтку Пінчука. Їх провело авто охорони Віктора Пінчука, яке згодом повернулося.

Mersedes, яким користується сам міністр, поїхав звідси через чотири години після прибуття.

У розслідуванні сказано, що машини українських чиновників мають номерні знаки прикриття і для того, щоб довести, що це саме Гройсман відвідував Пінчука, журналістська група дочекалася Mersedes, яким користується прем’єр-міністр, щоб провести його додому.

О 23:37 згаданий автомобіль виїхав з території маєтку Пінчука і на великій швидкості поїхав у бік Києва, а там попрямував до Печерського району столиці.

Пізніше журналістів, схоже, помітила охорона прем’єра, тому Mersedes зупинився і чекав, поки група проїде вперед.

Вже на під’їзді до повороту в комплекс Новопечерські липки, в якому проживає прем’єр, цей Mersedes не обернулася і проїхав повз. Через півгодини журналісти помітили там авто супроводу кортежу Гройсмана.

Уже через день після таємного візиту до Пінчука Гройсман взяв участь в прямому ефірі одного з телеканалів олігарха, а пізніше в Facebook він опублікував відеоролик, де екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, який обіймає посаду голови наглядової ради форуму YES, який в Україні щорічно організовує Пінчук, схвалює дії Гройсмана як прем’єр-міністра.

Ні Гройсман, ні Аваков не пояснили свій візит.

Також журналісти відправили запит Пінчуку з питаннями, як він пояснює візити українських політиків в маєток, в якому він живе, і чи вдалося про щось домовитися. Поки відповідь не надали.

Автор: alex_brab
Предыдущий материал

Петр Порошенко встретился с делегацией США во главе с Куртом Волкером

Следующий материал

Беглов раскроет имена организаторов незаконных свалок

Коментарии (0)