Український фільм про перемогу над Росією покажуть на Венеціанському фестивалі: у чому суть

Український фільм про перемогу над Росією покажуть на Венеціанському фестивалі: у чому суть

На 76-ому Венеціанському кінофестивалі відбудеться прем’єра українського фільму "Атландита" режисера Валентина Васяновича про перемогу над Росією.

Відповідну заяву оприлюднено на офіційній сторінці Держкіно в Facebook, де уточнюється, що захід цього року пройде з 28 серпня до 7 вересня.


Венеціанський фестиваль

Венеціанський фестиваль

socportal

"Прем’єра фільму у Венеції є не менш престижною, ніж в Каннах, адже щороку тут збираються світові зірки і кінопрофесіонали першої величини. Я вважаю "Атлантиду" однією із найкращих українських стрічок останніх років, і переконаний, що ця картина гідно представить Україну на одному із найпрестижніших кінофестивалів світу", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що "Атлантида" – це фільм про майбутню перемогу України у війні з Росією. "Про судоми, перед остаточною руйнацією міфу індустріального Донбасу: на рівні промислового ландшафту, і насамперед – у людському вимірі", – додали у відомстві.

Валентин Васянович працював як автор сценарію, режисер, оператор і продюсер. Продюсери – Ія Мислицька і Vladimir Yatsenko.

Фільм братиме участь у рамках конкурсної програми "Горизонти", яка є другою за значимістю і проводиться паралельно з головним конкурсом.

Хто з зірок чекає поповнення, а хто розлучився — читай в нашому Instagram!

Автор: komodo74
Предыдущий материал

Кличко: Богдан просил меня согласовывать все действия с Вавришем и Ткаченко – я отказался

Следующий материал

Ребенок прокатился на багажной ленте в аэропорту: чудесное спасение

Коментарии (0)