Росіянам дозволять ходити на полювання з луком та стрілами

Росіянам дозволять ходити на полювання з луком та стрілами

Луки в Росії прирівняли до мисливської зброї та дозволили купувати, інформує 1NEWS з посиланням на .В Росії, схоже, вирішили узаконити “голодні ігри” та дозволити громадянам ходити на полювання з луком і стрілами.

Депутати Держдуми прийняли в третьому, остаточному читанні законопроект, який дозволяє в Росії полювання з луком і стрілами. Про це свідчать дані системи забезпечення законодавчої діяльності Держдуми.

Закон прирівнює лук до мисливської зброї та дозволяє купувати його тим, хто має мисливський квиток і дозвіл на володіння мисливською зброєю.

При цьому закріплюється “безліцензійний порядок придбання мисливських луків з наступною реєстрацією в Росгвардії у двотижневий термін”.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що легалізація луків у якості мисливської зброї “найбільш позитивним чином позначиться на розвитку всієї мисливської індустрії в Росії, а також іміджі Росії як великої мисливської держави”.

В даний час російське законодавство забороняє застосовувати лук і стріли під час полювання — їх можна використовувати лише під час змагань при дотриманні умов зберігання на спортивному об’єкті.

Зараз до мисливської зброї відноситься вогнепальна довгоствольна, пневматична та холодна клинкова зброя.

Автор: lovenature
Предыдущий материал

Что такое мексиканская водка и как её приготовить в домашних условиях?

Следующий материал

200 млн тенге не доплатили учителям инклюзивного обучения в ЗКО

Коментарии (0)