Зеленський назвав п’ять кандидатів на посаду голови Одеської ОДА

Володимир Зеленський


Президент Володимир Зеленський назвав п’ять кандидатів на посаду голови Одеської ОДА.

Президент звернувся за порадою до жителів області щодо кандидатури голови Одеської ОДА, запропонувавши на розгляд громадян п’ять претендентів.

1. Андрій Андрейчиков, 41 рік. Має вищу освіту за фахом«Правознавство». У минулому — керівник низки підприємств. З 2016 року — керівник громадської спілки«Українська асоціація вторинних металів та ресурсів».

2. Тетяна Петракевич, 37 років. Психолог за освітою, слухачка Української школи політичних студій. Громадська активістка, волонтерка, підприємець, засновниця та директор одеської «Відкритої європейської школи».

3. Ольга Квасніцька, 44 роки. Юрист за освітою, пише докторську дисертацію. Мама чотирьох дітей. Депутат Одеської міськради. Має досвід управління компаніями. Наразі викладає в Національному університеті «Одеська юридична академія» та є головою благодійного фонду«Французький бульвар».

4. Максим Куций, 36 років. Вищу освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України. Підприємець, працював у банківському секторі, наразі — власник і директор інвестиційної компанії.

5. Максим Болдін, 44 роки. Кандидат юридичних наук. Громадський діяч, депутат Одеської міської ради V скликання, свого часу очолював її юридичне управління. Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури та керуючий партнер юридичної фірми.

26 червня Кабінет міністрів погодив призначення восьми кандидатів на пост голів ОДА, запропонованих Володимиром Зеленським.

Після цього журналісти програми Схеми з’ясували, що схвалений Кабінетом міністрів кандидат на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації Андрій Андрейчиков заробляє на експорті українського металобрухту в невизнану Придністровську Молдавську республіку.

Також Схеми встановили, що Андрейчиков є засновником в ТОВ Мисливець-2007. Його партнером у цій фірмі вказано одеський бізнесмен Дмитро Череп — в 2015 році він був засуджений за спроби захопити місцеву владу. Він повинен був розмістити 50 озброєних осіб в місті, які повинні були прибути з так званих«ДНР / ЛНР». Череп свою провину визнав і пішов на угоду зі слідством.

Після публікації Схем президент Зеленський відклав призначення голови Одеської ОДА.

Автор: volklarson
Предыдущий материал

Динамо также не собирается транслировать домашние матчи УПЛ на телекан

Следующий материал

В 1994 году меня занесло во власть. Муниципальную, в Харькове.

Коментарии (0)