Цей продукт допоможе легко схуднути

Цей продукт допоможе легко схуднути

Дієтологи після проведених досліджень з’ясували, що волоський горіх повертає струнку талію та надзвичайно ефективний у боротьбі із зайвими кілограмами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, до такого висновку дійшли дієтологи з американського Beth Israel Deaconess Medical Center.

Фахівці провели експеримент до якого залучили 10 добровольців з підвищеною масою тіла на два п’ятиденних сеанси.

Протягом однієї п’ятиденки добровольці щодня вживали смузі, що містять 48 г волоських горіхів — порція, рекомендована дієтичними рекомендаціями Американської діабетичної асоціації (ADA). Під час свого другого п’ятиденного перебування в центрі вони вживали точно такий же за смаком напій, але в якому замість волоських горіхів знаходилося плацебо.

За результатами експерименту з’ясувалося, що ті, хто вживав горіхове смузі, протягом наступного тижня відчували себе менш голодними, ніж ті, кому давали плацебо.

Добровольцям показували зображення улюблених продуктів. Коли вони їх бачили, МРТ показувало збільшення активності в тій частині мозку, яка була відповідальна за ситість і гальмування. Таким чином, вчені з’ясували, що споживання смузі із волоського горіха сприяє швидкому та тривалому насиченню,що сприяло ефективному схудненню.

І все це завдяки великому вмісту жирів та білків якими багатий волоський горіх. Однак жири горіх містить лише корисні – омега-3 жирних кислот, поліненасичених кислот, які “утилізують” із жирових “депо” зайвий жир, знижують рівень “поганого” холестерину та тригліцеридів, які налипають на внутрішніх стінках артерій всіх калібрів і нічого хорошого не обіцяють.

Багатий волоський горіх і харчові волокна, які захоплюють все зайве з кишечника – холестерин, надлишок глюкози, токсини. А ще заповнюють шлунок та створюють відчуття ситості – дуже важлива деталь для тих, хто і схуднути хоче, і голодним себе не відчувати.

Волоські горіхи набагато корисніші, ніж ми можемо собі уявити, вони дають енергії більше і ця енергія є набагато тривалішою, ніж інші смаколики.

Волоський горіх чудово зміцнює серце, мозок, печінка, особливо при вживанні разом з інжиром і родзинками, а також сприяють омолодженню організму.

Однак слід пам’ятати, що за день можна з’їсти не більше двох волоських горіхів. Подвійну порцію плодів можна з’їсти в тому випадку, якщо для схуднення використовується середземноморська дієта.

Додадомо, голлівудська дієта допоможе скинути до 12 кілограмів.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: raivilion
Предыдущий материал

2019 Mercedes-Benz Unimog и G-Class тест драйв по бездорожью

Следующий материал

Минагрополитики за полгода компенсировало аграриям 261 миллион за технику и оборудование

Коментарии (0)