Дизайнер Зуєв виграв вибори в окрузі, де з ним змагався депутат Ради Євлахов

Дизайнер Зуєв виграв вибори в окрузі, де з ним змагався депутат Ради Євлахов

Нардеп Євлахов конкурував у своєму окрузі із двома цілковитими тезками

Керівник компанії "Артмедіа АДВ", яка займається спеціалізованими роботами з дизайну, Максим Зуєв виграв вибори до Верховної Ради в окрузі №207 (центр – Новгород-Сіверський Чернігівської області). Зуєв представляє партію "Слуга народу", повідомляють на сайті Центральної виборчої комісії.

37-річний підприємець здобув 18 560 голосів виборців (26,22%).

На другому місці депутат Ради V, VI і VII скликань Ігор Рибаков – 17 351 голос (24,51%).

Чинний нардеп Анатолій Євлахов (Блок Петра Порошенка), який здобув перемогу у цьому окрузі п’ять років тому, цього разу став третім – 14 278 голосів (20,17%).

Усього тут балотувалося 18 кандидатів, серед них два цілковиті тезки Євлахова, теж Анатолії Сергійовичі. Вони загалом набрали 1690 голосів. Як зазначає агентство "Українські новини", ці люди нещодавно змінили паспорти: одного з "двійників" Євлахова до 8 травня 2019 року звали Олександром Галанчуком, іншого – Тадеушем Мельниченком.

21 липня відбулися позачергові вибори до Верховної Ради. Їх проводили за змішаною системою (половину депутатів обирали за пропорційною системою, другу половину – за мажоритарною), що передбачає закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр. У парламент 225 депутатів обирають за списками і 199 – у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там виборів не проводили).

26 липня Центрвиборчком завершив приймання та опрацювання електронних протоколів.

Автор: galeneastro
Предыдущий материал

SkyUp запустить нові внутрішні рейси та з’єднає Харків і Львів

Следующий материал

Медики рассказали, какой фрукт повышает иммунитет: «богатый минералами»

Коментарии (0)