На окрузі №69, де переміг Балога, почали перерахунок голосів – "Опора"

На окрузі №69, де переміг Балога, почали перерахунок голосів –

На окрузі №69 перераховують голоси

В одномандатному виборчому окрузі №69 у Закарпатській області 27 липня почався повторний підрахунок голосів на дострокових парламентських виборах. Про це повідомила у Facebook голова правління громадянської мережі "Опора" Ольга Айвзовська.

Підрахунок розпочався о 9.00, буде перераховано голоси по всіх 133 дільницях.

https://www.facebook.com/olga.ajvazovska/posts/10218698520190705

21 липня відбулися позачергові вибори у Верховну Раду. За даними Центральної виборчої комісії України, явка становила 49,84%.

Вибори проводили за змішаною системою: половину депутатів обирали за пропорційним принципом, що передбачає закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр, другу половину – за мажоритарним. У парламент пройдуть 225 депутатів за списками і 199 у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там виборів не проводили).

Згідно з даними підрахунку 100% голосів в окрузі №69, позафракційний нардеп Віктор Балога, який як мажоритарник на цьому окрузі представляв партію "Єдиний центр", здобув підтримку 35,81% виборців, а кандидат від партії "Слуга народу" Едгар Токар – 34,47%. Різниця – 798 голосів.

Токар просив перерахувати голоси. Балога повідомляв, що також подавав відповідне прохання у виборчком і підтримує перерахунок бюлетенів. 24 липня окружна виборча комісія №69 ухвалила рішення про перерахунок голосів на всіх дільницях.

Автор: mariareznor
Предыдущий материал

Друга петиція за звільнення Богдана набрала необхідні 25 тисяч голосів

Следующий материал

В сети показали жизнь легендарных «холоднояровцев» на фронте (ФОТО)

Коментарии (0)