Чоловік переніс 60 пластичних операцій, щоб стати Живим Кеном: лякаючі фото

Чоловік переніс 60 пластичних операцій, щоб стати Живим Кеном: лякаючі фото

Чоловік втілив свою мрію в реальність за допомогою пластичних операцій

36-річний Родріго Альвес (Rodrigo Alves) – знаменитий фанат пластичних операцій. З 2004 року чоловік переніс вже більше 60 хірургічних втручань, щоб досягти бажаної досконалості, і зараз повністю задоволений зовнішнім виглядом. Родріго не потребує грошей для операцій – він отримав від діда щедрий спадок із щомісячною рентою, тому забезпечений до кінця життя.

Вперше Кен був представлений громадськості як бойфренд Барбі. Звичайно, юнаки хотіли бути схожим на нього: стрункий, засмаглий з білосніжною посмішкою. Але хто б міг подумати, що Родріго Алвес захоче буквально стати Кеном. На це у хлопця пішло 19 років.

У 17 років у Родріго пройшла перша операція. Тоді йому поставили діагноз гінекомастії, тобто збільшення грудної залози з гіпертрофією залоз і жирової тканини. З тих пір підліток твердо вирішив міняти свою зовнішність.

Навчаючись в коледжі він переносив одну операцію за одною. Його рідні були шоковані, коли побачили Родріго після декількох операцій. Близькі наполягли на тому, щоб хлопець звернувся за допомогою до психіатрів. Лікарі поставили йому дисморфофобію. Виявляється, це психічний розлад, при якому людина надмірно стурбована своїм тілом.

В результаті Альвес повністю переробив своє тіло і обличчя: чотири ребра видалені для більш тонкої талії, змінені вуха, очі і лінія щелепи, куточки рота розрізані для ширшої посмішки, а зайве волосся видалено. Чітко окреслені біцепси, трицепси і накачаний прес – теж результат роботи хірургів. Під шкіру Альвеса вставлені силіконові наповнювачі.

Чоловік нікого не агітує вдаватися до пластичної хірургії. Він вважає, що це небезпечно і дуже боляче. Родріго зізнається, що до того, як почав удосконалювати своє тіло, дуже сильно комплексував і не хотів би залишитися таким, яким був. Але на старих фотографіях Альвес виглядає звичайним хлопцем – зовсім не таким «виродком», як він сам про себе говорить.Популярні новини зараз
У ДТП розбився легендарний українець з сім’єю: вся країна в жалобі Трагедія хлопчика з потягу "Рахів-Київ" обростає загадками: "на тілі не виявили..." Аварія в Жовтих Водах забрала життя 18-річної красуні: лікарі робили все, що могли У поліції назвали душогуба 19-річної Андріани: рідні не вірять, що він на таке здатний
Всі новиниСпортзал і здоровий спосіб життя принесли б йому набагато більше користі. І точно не доставили б тих неприємностей, які Альвесу довелося перенести від наслідків операцій. Він ледь не позбувся носа, кілька разів був на волосок від смерті, а зараз щодня страждає від болів через віддалені ребра.

До 50 років він бажає повністю змінити свою стать, адже на думку чоловіка це буде весело.

Автор: popa_v_teste
Предыдущий материал

Предстоятель и верующие УПЦ почтили память погибших на Майдане

Следующий материал

Расул Султанов арестован 

Коментарии (0)