У США анонсували нові санкції проти Куби

У США анонсували нові санкції проти Куби

Болтон: Ми підтримуємо кубинців, які борються за свободу

27 липня радник президента США з національної безпеки Джон Болтон анонсував введення нових санкцій проти Куби.

Він написав у Twitter, що обмеження будуть відповіддю на порушення Гаваною прав людини і зусилля кубинського режиму щодо дестабілізації ситуації у Венесуелі.

"Ми будемо продовжувати обмежувати кубинський режим у надходженні доларів у відповідь на їхнє нехтування правами людини, придушення голосу опозиції і зусилля щодо дестабілізації Венесуели. Ми будемо вважати режим відповідальним за ці дії, оскільки ми підтримуємо кубинців, які борються за свободу", – зазначив Болтон.

We will continue to restrict the flow of US * to Cuban regime in response to its willful disregard of human rights, repression of opposition voices, & efforts to destabilize Venezuela. We’ll hold the regime accountable for these actions as we stand by Cubans who fight for freedom!

— John Bolton (@AmbJohnBolton) July 27, 2019

У грудні 2014 року Вашингтон офіційно оголосив про початок політики примирення з Гаваною. Куба і США відновили дипломатичні відносини після 54-річної перерви.

У червні 2017 року глава Білого дому Дональд Трамп оголосив, що скасовує односторонні кроки попередньої адміністрації США експрезидента Барака Обами щодо нормалізації відносин із Кубою.

США з 9 листопада 2017 року посилюють санкції проти Куби. Міністерство фінансів США заборонило громадянам, які перебувають під юрисдикцією США, проводити фінансові операції зі структурами, які контролює або які діють від імені кубинської армії, розвідки і спецслужб.

Чергові обмежувальні заходи США проти Куби набули чинності 5 червня.

Автор: schlafenfuchs

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

У солиста «Ласкового мая» родилась дочь

Следующий материал

​Венецианский кинофестиваль: какие фильмы стали конкурсантами

Коментарии (0)