Гройсман: МВФ не дозволить знизити тарифи на газ

Гройсман: МВФ не дозволить знизити тарифи на газПрем’єрміністр України Володимир Гройсман вважає, що шанси пом’якшити вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо тарифів на газ для українців – мінімальні. Про це він заявив в ефірі «Радіо НВ», пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Гройсман таким прогнозом прокоментував висловлювання представника президента в Кабміні Андрія Геруса про те, що команда нового президента на переговорах у вересні запропонує фонду пом’якшити позицію з цінами на газ і лібералізації ринку газу.

«Шанси на те, що це буде знято, на мій погляд, як я зараз оцінюю, мінімальні. Якщо це вдасться, то це буде позитивно», – сказав прем’єр.

При цьому Гройсман вкотре нагадав, що це зобов’язання Україна взяла на себе багато років тому – за прем’єрства Юлії Тимошенко.

Також голова Національного банку України Яків Смолій під час зустрічі з представниками «Європейської бізнес асоціації» заявив, що подальша співпраця України з Міжнародним валютним фондом є важливою для підтримки макроекономічної стабільності, однак відсутність цієї співпраці не призведе до дефолту.

Автор: rusengineer
Предыдущий материал

На въезде в Киев патрульные нашли гранатомет в багажнике автомобиля

Следующий материал

Бойовики знавісніли: 15 загиблих, «тіла продовжують знаходити», подробиці

Коментарии (0)