Хресний хід Православної церкви України в Києві відбувся без порушень, у ньому взяло участь приблизно 15 тис. осіб – МВС

Хресний хід Православної церкви України в Києві відбувся без порушень, у ньому взяло участь приблизно 15 тис. осіб – МВС

Під час хресного ходу до охорони порядку залучали всі підрозділи київської поліції

Хресний хід Православної церкви України в Києві 28 липня в день Хрещення Київської Русі-України відбувся без порушень, у ньому взяло участь приблизно 15 тис. осіб, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Facebook.

"Поліція злагоджено та професійно спрацювала... Порушень громадського порядку та провокацій не зафіксовано. Сьогодні в релігійних заходах із нагоди святкування 1031-річчя хрещення Київської Русі взяли участь біля 15 тис. вірян. Правопорядок забезпечували до 2 тис. правоохоронців", – ідеться в повідомленні.

Для охорони громадського порядку під час хресного ходу залучали всі підрозділи київської поліції, а також вибухотехніків, кінологів із собаками, спецпризначенців, співробітників превентивної комунікації.

У цілодобовому режимі працював ситуаційний центр МВС для постійного моніторингу та контролю ситуації в місцях проведення масових заходів.

https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/2376707189082625

28 липня святкують Хрещення Київської Русі-України. Сьогоднішній хресний хід ПЦУ провели вперше після створення церкви.

Автор: se_boy
Предыдущий материал

Первые результаты перемирия: Жители ДНР стали взрываться на минах

Следующий материал

До и после крещения. Восемь малоизвестных фактов о жизни в Киевской Руси

Коментарии (0)