Наша гордість: українська школярка з Криму влаштувала фурор в Іспанії

Наша гордість: українська школярка з Криму влаштувала фурор в Іспанії

Українська школярка Лія Мотречко, яка була змушена переїхати в Севілью, здивувала Іспанію своєю кмітливістю і патріотизмом.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише Оксана Онищенко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Лія Мотречко з українсько-кримсько-татарської сім’ї: тато українець, мама кримська татарка. Поїхали з окупованого Криму в Херсон. Дівчинка вчилася на відмінно, але треба було платити за навчання в школі. Сім’я просила знижку (адже дочка-і відмінниця, і переселенка), але знижки не дали. Втративши надію повернутися в Крим, сім’я Мотречко поїхала в Іспанію, де попросила політичного притулку. Навіть не знаючи іспанського, Лія за півроку стала кращою ученицею провінції Севілья.

За словами автора, все просто отетеріли, дізнавшись, що дівчинка всього півроку вчить іспанську.

Лія отримала гран Міносвіти Іспанії на навчання в престижній школі. Про неї пише зараз вся іспанська преса. Лія говорить у всіх інтерв’ю, що хоче закінчити університет і повернутися в Україну, вона буде дипломатом або політиком. Хоче повернути Крим і змінити Україну, зробити найкращою країною для життя. А ще всім розповідає про окупацію Криму і порушення прав людей у Криму.


Наша гордість: українська школярка з Криму влаштувала фурор в Іспанії

А тим часом посольство Російської Федерації в Лондоні опублікувало у соцмережі карту, на якій Крим позначений як територія України.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: itowl
Предыдущий материал

В Україні відзначають 1031 річницю хрещення Київської Русі: онлайн трансляція

Следующий материал

Гран-при Германии. Разворот Ферстаппена

Коментарии (0)