Протестні акції будуть під контролем козаків

Протестні акції будуть під контролем козаків


Протестные акции будут под контролем казаков

Минулі протестні акції в Москві, пройшли без ексцесів з боку козаків, та силовики хоч і наганяли жах, тим не менш були наскільки можливо коректні.
Частина затриманих була і зовсім відпущена без всяких наслідків протягом кількох годин.

Чи є в цьому заслуга козаків? І з ким вони, справжні козаки, на чиєму боці?

“Козаки завжди будуть на боці народу- розповідає Перший заступник Ради Отаманів Росії, генерал ФСК Геннадій Ковальов- народ ображати не дозволимо, будемо з ним, нехай посміє підняти на нас руку.

Цього разу Рада Отаманів розіслав Наказ по всім козацьким товариствам, повідомив державні органи, що всі силові акції під виглядом козаків, це акції провокатор не мають стосунку до нас. Такі самі будемо затримувати і карати!


Протестные акции будут под контролем казаков

Справжні козаки зобов’язані підкорятися Наказу Ради Отаманів Росії. Накажуть головою вибити двері – вышиби і виконай наказ Ради Отаманів!
Виконуєш інші накази – ти не козак!

Народ повинен знати, які б потрясіння відбувалися в Росії, козаки завжди будуть на боці народу, своїм спинами закривати від дубья і куль.

Хочу сказати, що наша Служба Козачої Контррозвідки, прекрасно знає, у кого з провокаторів лежать комплекти козачої форми і якщо вони посміють організувати провокації ми, не дивлячись на їх високі пости і посади оприлюднимо їх імена. Земля горітиме під ногами!

В цей раз, ми поставили свої патрулі у редакцій, «Луни», «Дощу», «Відкритих медіа» та інших для забезпечення безпеки обох сторін.

Ми прекрасно розуміє, що ці протести ні кому не потрібні крім їх організаторів, народу краще не буде від кого, що там когось з когорти олігархів пустять на вибори.

Автор: yarvu
Предыдущий материал

В Казахстане практика штрафования работников в сфере МСБ незаконна и недопустима

Следующий материал

Штраф за богохульство стал реальностью: что светит "черноротым" прихожанам

Коментарии (0)