Політолог: Після обшуків в Окружному адмінсуді всі мовчать

Громадський діяч, політолог Віктор Таран дивується тому, що минуло вже три дні після обшуку в Окружному адмінсуді, а всі зацікавлені у цій справі особи мовчать. Він наголошує: « Немає коментарів з боку Офісу Президента. ГПУ мовчить і не підписує підозри. Опозиційні партії (і старі і нові) теж мовчать. Обурення іде виключно з боку гром сектору та журналістів». Про це розповідає Zrada.today з посиланням на допис політолога в соцмережі фейсбук.

Віктор Таран пише: «Прослухавши записи Київського окружного адмінсуду зупинюсь ще на одному моменті, на якому ще не акцентували ЗМІ. Починаючи з 59 хв, судді хваляться як за гроші блокували низку урядових рішень (до речі у свій час Прем`єр на це неодноразово натякав).

Серед таких рішень судді згадали і рішення про тарифи, яким так хвалилась Тимошенко.

У зв’язку з цим у мене два питання:

– чи є свідченням цієї розмови, що Юля банально купила рішення?

– що тепер буде з цим та іншими рішеннями, які фігурують у розмові? Вони лишаться дійсними чи їх потрібно скасувати?»

Політолога дивує дивна тиша, яка панує після обшуків в Окружному суді та публікації аудіо записів.

«І останнє. Пройшло три дні після обшуків в Окружному суді та публікації аудіозаписів. І – тиша.

Немає коментарів з боку Офісу Президента. ГПУ мовчить і не підписує підозри. Опозиційні партії (і старі і нові) теж мовчать. Обурення іде виключно з боку гром сектору та журналістів.

Однак у цій ситуації відмовчатися не вийде. Окружний Суд має бути ліквідований, судді притягнуті до відповідальності, а рішення по яких є сумніви – скасовані!», – звертає увагу на дивне мовчання зацікавлених у цій справі осіб Віктор Таран.

Автор: bolshoymike
Предыдущий материал

ТОП самых ожидаемых концертов августа в Киеве

Следующий материал

В киевском метро появится покрытие 4G

Коментарии (0)