Шок для олігархів: що пише світова преса про владу Зеленського

Шок для олігархів: що пише світова преса про владу Зеленського

Перемога Володимира Зеленського та його команди на останніх виборах в Україні стривожила олігархів, які звикли десятиліттями впливати на політику.

Таку думку аналітика фонду Карнегі Балаша Ярабіка наводить газета The Economist, повідомляє в огляді іноземної преси BBC. За його словами, "золотий вік олігархів" в Україні вже скінчився.

Ярабік вважає, що новообраного президента мотивують не гроші. Але він нагадує, що тепер потрібно виконувати передвиборчі обіцянки — завершити війну з Росією, відновити економіку і викорінити корупцію.

У матеріалі йдеться, що на посаді прем’єр-міністра України експерт бачить технократа, а кандидатом у генпрокурори пропонує "поважного реформатора" Руслана Рябошапку. Однак загалом експерт про команду нового глави держави висловлюється обережно. На його думку, лакмусовим тестом для нової влади буде справа ПриватБанку. А в цілому все залежить від команди, яку створить Зеленський.

"Новообраних депутатів мало що об’єднує, крім назви партії. Тому Зеленському може бути важко їх контролювати. У олігархів, зокрема й Коломойського, можуть бути свої групи всередині парламенту. Нова еліта не обов’язково буде кращою за стару", — підводять підсумок автори матеріалу.


Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Також президент України Володимир Зеленський запропонував заманити до інвестування в зруйновану інфраструктуру Донбасу великий бізнес.

А 4 червня під час зустрічі з віцепрезидентом Єврокомісії Валдіс Домбровскіс Зеленський заявив, що не збирається виступати на стороні колишніх власників Приватбанку (мається на увазі олігарх Ігор Коломойський), і має намір захищати тільки державу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Автор: bolshoymike
Предыдущий материал

Тіло порізане ножем: з’явилися подробиці вбивства української заробітчанки в Німеччині

Следующий материал

Вчені знайшли ліки від раку останньої стадії: сенсація в медицині

Коментарии (0)