"Голос" закликав Зеленського відреагувати на ситуацію з Окружним судом Києва

Оприлюднення розмов суддів Окружного адмінсуду Києва та виявлені факти можливого незаконного втручання суду в діяльність інших органів влади вимагають від президента Володимира Зеленського невідкладних дій.

Пряма мова: "Щоб довести задекларований перед виборами намір оновити судову систему, закликаємо президента Володимира Зеленського публічно викласти свою позицію, сприяти притягненню фігурантів справи до відповідальності, гарантувати незалежне розслідування кримінальних проваджень щодо фактів саботажу судової реформи та пов’язаних корупційних схем, а також вжити заходів для зупинення проведення конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів від уповноваженої Верховної Ради з прав людини".

Деталі: У партії вважають, що така реакція доведе готовність глави держави "відмовитись від "ручної" судової системи і по-справжньому перезавантажити судову реформу".

На думку "Голосу", зволікання з боку влади створює умови для уникнення відповідальності фігурантами розслідувань і може свідчити про намір зберегти "кишенькові" суди.

У політичній силі кажуть, що омбудсмен Людмила Денісова "сама є фігуранткою розслідування і має бути звільнена з посади парламентом, призначені під тиском її представники у ВККС повинні бути відкликані, а винесені під тиском накази про звільнення членів ВККС — скасовані".

Крім того, "Голос" закликав Генпрокуратуру оперативно розглянути питання оголошення підозри голові й суддям ОАСК та іншим фігурантам розслідуваних злочинів.

Пряма мова: "Ці кроки продемонструють готовність до справжніх змін, у тому числі і в судовій гілці влади, за які проголосували українці на президентських та парламентських виборах".

Автор: dinika
Предыдущий материал

У Лондоні завершили розгляд скарги ‘ПриватБанку’ проти ексвласників –

Следующий материал

Мін’юст: реєстр корупціонерів веде НАЗК

Коментарии (0)