Ще один телевізійник став радником президента Зеленського

Ще один телевізійник став радником президента Зеленського
Володимир Бородянський очолював медіагрупу StarLightMedia з березня 2012 року до середини грудня 2018 року.
Володимир Бородянський. Фото: Фейсбук.

Президент України Володимир Зеленський призначив Володимира Бородянського своїм позаштатним радником. Відповідний указ № 557/2019 від 29 липня опубліковано на сайті голови держави, передають

"Призначити Бородянського Володимира Володимировича радником президента України (поза штатом)", — йдеться в указі.

Відповідно до інформації на сторінці у Facebook, Бородянський народився 15 січня 1974 року. Він закінчив фінансово-економічний факультет за спеціальністю "Фінанси і кредит" Київського національного економічного університету. Також Бородянський був керівником відділу по управлінню медіа-активами "Альфа-банку", а з 2004 року став генеральним директором телеканалу СТБ.

Володимир Бородянський очолював медіагрупу StarLightMedia з березня 2012 року до середини грудня 2018 року. Сам він уже відреагував на призначення. "Отже, нині моя посада — радник президента з гуманітарних питань. Як це бачу: можливість зробити і реалізувати задуми та стратегії, які докорінно змінять гуманітарну галузь в Україні. Я хочу, аби держава могла запропонувати своїм митцям підтримку, захист і справедливі та прозорі KPI їхньої роботи. А закордонним — ті умови, що стимулюватимуть до праці тут", — написав Бородянський.

Він підкреслив, що зосередиться на таких напрямах, як мистецтво, спорт та інформаційна безпека. "Команду робочої групи добиратиму з найкращих професіоналів індустрії, в якій за кожним напрямом буде закріплений окремий куратор, котрий своєю чергою сформує свою робочу групу", — анонсував Володимир Бородянський.

Автор: un_tizio
Предыдущий материал

Бэйл отказался лететь с «Реалом» на турнир в Мюнхен

Следующий материал

Росприроднадзор открыл расследование в отношении администрации Невског

Коментарии (0)