Фастівському водоканалу Київоблрада дозволила користуватися надрами

Фастівському водоканалу Київоблрада дозволила користуватися надрами
Фото з мережі інтернет
Фото з мережі інтернет

Київська обласна державна адміністрація надала Фастівському водоканалу спецдозвіл на видобуток питної води з підземних свердловин, розташованих у селі Волиця Фастівського району

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "КиївВлада".

, — йдеться в погодженні клопотання про надання спеціального дозволу на користування надрами, яке було розглянутого на пленарному засіданні чергової 29 сесії Київської обласної ради.

За надане рішення проголосувало 50 депутатів з 54 присутніх у сесійній залі.

Також відповідне рішення було попередньо розглянуто і прийнято з урахуванням висновків і рекомендацій постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

КП ФГР "Фастівводоканал" володіє статутним капіталом понад 21 мільйон гривень та зареєстровано в листопаді 2001 року. Основний вид діяльності – збір, обробка і розподіл води. Керівником установи вважається Вадим Олександрович Пархоменко.

Відповідно до реєстру "Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг", станом на 17 липня цього року за водоканалом тягнеться борг у розмірі понад 9 мільйонів гривень.

Автор: taevs
Предыдущий материал

Крадіжки з будинків та банківська афера: кримінальна хроніка Херсонщини

Следующий материал

Реконструкція Набережної: які зауваження отримала міськрада від експертів

Коментарии (0)