Британія не погоджується на обмін із Іраном захопленими танкерами

Британія не погоджується на обмін із Іраном захопленими танкерами

Велика Британія відкинула ідею відпустити іранський танкер в обмін на судно під британським прапором, захоплене Ісламською Республікою в Перській затоці, інформує 1NEWS з посиланням на .“Немає ніякого про-кво (послуги за послугу. – Ред.). Мова не йде про якийсь бартер. Йдеться про міжнародне право та дотримання норм міжнародно-правової системи, і саме на цьому ми будемо наполягати”, – сказав глава МЗС Британії Домінік Рааб.

Минулого тижня до Перської затоки для захисту британських комерційних кораблів прибув другий військовий корабель Королівського флоту.

Напруженість посилилася між Іраном та Британією після того, як на початку цього місяця іранські командоси захопили танкер під британським прапором. Це сталося після того, як британські сили захопили іранський нафтовий танкер поблизу Гібралтару, якого звинуватили у порушенні санкцій проти Сирії.

Автор: svetlanabergal
Предыдущий материал

Хіти тижня. "Призначення знакове, і це багато про що свідчить": Бутусов відреагував на вибір Зеленським нового глави департаменту захисту нацдержавності СБУ

Следующий материал

О доверительных услугах — официальным языком

Коментарии (0)