Активісти руху “Традиція і порядок” зірвали прес-конференцію сепаратиста, який підтримував “ДНР”

Активісти руху “Традиція і порядок” зірвали прес-конференцію сепаратиста, який підтримував “ДНР”

У Києві активісти руху “Традиція і порядок” зірвали прес-конференцію сепаратиста Андрія Аксьонова, яка була присвячена виборам на 50-му округу в Донецькій області.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" лідер руху “Традиція і Порядок” Богдан Ходаковський.

Андрій Аксьонов — кандидат в народні депутати та сепаратист, який відкрито підтримував ДНР, та є організатором “референдуму” в Добропіллі, мером якого був обраний у 2015 році.

“Традиція і Порядок виступає проти одіозного сепаратиста та починає масштабну кампанію по боротьбі з російським реваншем”, – написав Ходоковський.

Активісти увійшли до зали з гаслами “Геть сепаратиста Аксьонова”, та вимагали відповідей на поставлені запитання. Серед іншого — чому він наказував зняти українську символіку в Добропіллі, та чи є в нього російський паспорт.

“Мусимо зазначити, що на 50-му окрузі наразі перемагає не кращий персонаж і противні нам вони однаково. Але Аксьонов, людина, що була безпосередньо замішана до організації сепаратистського руху, до виборів не має допускатися взагалі. Виникають і питання до кандидата від ЄС: що змусило його взяти участь в конференції разом з відвертим сепаратистом?”, – написав Ходаковський.

Рух “Традиція і Порядок” перепрошує у колективу “Укрінформу” за емоційність протесту.

“Наполегливо радимо не вести справи з людьми на совісті яких кров українських солдатів. Зупинимо спробу російських агентів відвоювати Україну!”, – додає лідер організації “Традиція і Порядок”.

Також варто зазначити, що сепаратист Андрій Аксьонов у базу “Миротворець”.

Автор: kononenkome

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

"Рубин" провел презентацию новичков и выставил манекен Сутормина

Следующий материал

Политзаключённый Балух: Балух осудил кремлевский режим, навязывающий ему гражданство РФ

Коментарии (0)