Ляшко закликає Раду 8-го скликання зібратися на День Незалежності

Ляшко закликає Раду 8-го скликання зібратися на День Незалежності

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував Андрію Парубію скликати 24 серпня урочисте засідання парламенту з нагоди Дня Незалежності України.

Про це Ляшко повідомив на своїй сторінці у .

«Щойно я запропонував Андрію Парубію скликати 24 серпня урочисте засідання парламенту 8-го скликання до Дня Незалежності. При всіх мінусах це був унікальний державотворчий парламент, який, я переконаний, уже увійшов в українську історію. Жоден парламент, як цей, не зробив стільки для відновлення нашої Армії та національної безпеки, для національної історії та пам‘яті, для національної культури і мови, для європейського майбутнього України. Кожен, кожен депутат цього унікального парламенту Майдану, який голосував за державотворчі закони, може гордитися перед своїми дітьми і онуками, щоб про нього не говорили сліпі обивателі сьогодні. Час розставить все на свої місця!» – написав політик.

«Для Зеленського День Незалежності України – це не свято, а дата, яку йому треба пройти у своєму робочому графіку. Для нас, українців, це Свято із сльозами на очах. Український парламент 8-го скликання має відзначити це Свято на найвищому рівні. І віддати шану нашим Захисникам, яких Зеленський зневажає, скасовуючи військовий парад. Вірьте в Україну і ніколи не опускайте руки! Тьма розсіється!» – додав Ляшко.

Автор: adminsrtfm

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Вишенки для юной леди

Следующий материал

Беленюк назвал зарплату, которую будет получать, как депутат (ВИДЕО)

Коментарии (0)