Телеканал кума Путіна потрапив у черговий скандал: подробиці

Телеканал кума Путіна потрапив у черговий скандал: подробиці

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення провела позапланову перевірку телеканалу Віктора Медведчука NewsOne (ТОВ “Новини 24 години”), під час якої зафіксувала порушення в роботі мовника. Результати перевірки розглянуть на найближчих засіданнях Нацради.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Причиною перевірки телеканала став намір NewsOne провести телеміст із російським телеканалом “Росія 1”.

“Вона відбулася (перевірка – НП), нашу групу пустили на телеканал, але акти не підписали. І зараз ми готуємо проєкт рішення про розгляд результатів цієї перевірки. Думаю, це відбудеться у найближчі тижні. Точно не будемо це питання затримувати – ми зацікавлені в тому, щоб оперативно розглянути”, – повідомив член Нацради з телерадіомовлення Сергій Костинський.

За його словами, якщо факти порушень – розпалювання ворожнечі – підтвердяться, то, найімовірніше, будуть застосовані санкції.

На питання, чи виявила перевірка на телеканалі NewsOne такі факти, Костинский відповів ствердно.

“Фактично так, і ці результати перевірки ми розглядатимемо на найближчих засіданнях”, – додав член Нацради.

Він зазначив, що під час перевірки були досліджені висловлювання в передачах, які анонсували телеміст із російським телеканалом “Росія 1”, і низка інших фактів.

“Телеміст – це був контекст… Ми досліджувати не телеміст, а передачі, які анонсували його, а також інші передачі, які ми моніторили до цього: наприклад, там, де українців називали фашистами”, – сказав Костинский.

Нагадаймо, 9 липня телеканал NEWSONE вирішив скасувати скандальний телеміст «Надо поговорить» після погроз журналістами та акцій протесту біля каналу.У ГПУ розкрили деталі справи проти NewsOne у зв’язку з планами проведення телемосту з Росією. Наголошується, що це підпадає під статтю про держзраду і карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: pryf
Предыдущий материал

Арми Хаммер вызвал ожесточенные споры в сети из-за видео с сыном

Следующий материал

Бавария – Фенербахче. 1:0. Ренату Санчеш

Коментарии (0)