На Росію обрушилася навала летючих тарганів: розносять інфекції, “це прокляття”

На Росію обрушилася навала летючих тарганів: розносять інфекції, “це прокляття”

На Росію обрушилося навала небезпечних тварюк

На вулицях курортного міста Сочі з’явилися гігантські американські таргани, які можуть бути дуже небезпечні. Ці комахи переносять інфекції і іноді викликають алергію у людини. Крім того вони псують продукти і матеріали в будівлях, де поселяються, що може стати справжнім прокляттям як для пересічних росіян, так і для президента Володимира Путіна.

За припущеннями російських ЗМІ, таргани могли втекти з тераріумів або їх завезли в країну випадково. Однак, в будь-якому випадку, екологи впевнені, що у цих шкідників є всі шанси закріпитися на Чорноморському узбережжі.Periplaneta americana – один з найбільших тарганів, довжина його тіла досягає п’яти сантиметрів, з вусами – 10 сантиметрів. Має червоно-коричневе забарвлення. Здатний літати, їсть практично будь-які органічні залишки. У Китаї американський тарган отримав прізвисько “дуже живучий маленький шкідник”.

Все почалося з того, що студенти вирішили поліпшити свої умови проживання в гуртожитку і зробити його більш комфортним. Хлопці купили собі в кімнату зручний великий диван.

В першу ніч після покупки ніхто нічого не зрозумів, думали, комарі покусали. А коли побачили полчища малесеньких комах і дізналися, що це клопи, були в шоці.


насекомые

Популярні новини зараз
Аваков готує заходи після втечі Порошенко, з’явилося звернення до Зеленського: "Нехай відповідає за ..." Порошенко заявив про самогубство Гройсмана: "Він зробив вибір" Кравець з Кварталу 95 підкорила відвертим фото: "Лєна ідеал" Путін засвітився зі своїм коханцем на човні: "Старі збоченці"
Всі новини

Студенти, які звикли до суєти і чудово знають, що таке таргани, зараз говорять: «Краще б таргани нас бомбили. З ними якось простіше!».

Автор: annablaze
Предыдущий материал

Доллар на межбанке потерял семь копеек

Следующий материал

"Малкому будет непросто повторить путь Халка". Взгляд из Бразилии

Коментарии (0)