В Росії гігантську пожежу сибірських лісів гаситимуть шамани

В Росії гігантську пожежу сибірських лісів гаситимуть шамани
В Росії гігантську пожежу сибірських лісів гаситимуть шамани

Близько чотирьох десятків російських шаманів проведуть окультний ритуал, щоб закликати дощ, який зможе загасити масштабні лісові пожежі в Сибіру.

Як повідомили в організації шаманів “Тенгері”, з цією метою 4 серпня 2019 р. на байкальському острові Ольхон зберуться шамани з трьох регіонів Росії.

“На Ольхоні 4 серпня зберуться майже 40 шаманів з Бурятії, Забайкалля та Іркутської області. Вони здійснять обряди, щоб викликати дощі на лісові пожежі. Зараз ми уточнюємо місцевості, де горять ліси”, – сказав голова правління “Тенгері” Баїр Цирендоржієв.

Варто відзначити, що за офіційними даними 31 липня в лісах Росії було зафіксовано понад 300 осередків загорянь. Загальна площа загоряння – майже 3 млн гектарів, але гасять лише трохи більше 100 тис. га. Більшість пожеж зареєстровано в Сибіру – на території Іркутської області і Красноярського краю.

Як стверджують в російській “Авіалісоохороні” на гасінні лісових пожеж задіяно 2 720 осіб, 390 одиниць техніки, а також 28 повітряних суден.

Також ЗМІ повідомляють про петиції, які підписують мешканці краю, аби влада звернула увагу на масштаб лиха. Дим від пожеж вже досяг навіть Казахстану, де метеорологи повідомили про перевищення гранично-допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі в деяких регіонах країни.

Автор: delis_aniuta
Предыдущий материал

В Киеве оштрафовали более четырёх тысячи курильщиков

Следующий материал

"Закопала живою!" Стали відомі подробиці жорстокого вбивства військовою немовля на Волині

Коментарии (0)